Decydując się na zakup nowego Dominara D400  w przedsprzedaży, korzystasz nie tylko z upustu w wysokości 1000 zł od ceny katalogowej 18 999 zł z VAT, ale także otrzymujesz dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej. Dzięki temu twój motocykl będzie objęty gwarancją producenta przez 3 lata od daty zakupu.

Premiera Nowego Dominara D400 na rynku polskim planowana jest na I kwartał 2020 roku. Poinformujemy Cię z wyprzedzeniem o dacie premiery.

Tak, po zakupie motocykla w salonie Dilera kaucja zostanie zwrócona za pomocą tego samego środka płatniczego, z którego została uiszczona. Zwrot w terminie nie dłuższym niż 14 dni.

Dilera wybierasz podczas telefonicznej rozmowy z pracownikiem BAJAJ Poland, który przedstawi Ci salony BAJAJ najbliższe miejscu Twojego zamieszkania. Aktualną listę dilerów znajdziesz na stronie www.bajaj.pl ( zakładka: DEALERZY)

Tak, rezerwację możesz anulować w każdym czasie, a kaucja zostanie zwrócona w całości w przeciągu 14 dni.

Rezerwację możesz anulować w każdym czasie składając nam jednoznaczne oświadczenie o anulowaniu rezerwacji. Możesz to zrobić mailowo wysyłając wiadomość na maila: bajaj@bajaj.pl;  za pośrednictwem poczty tradycyjnej wysyłając wiadomość o rezygnacji na adres: Arkus & Romet Group Sp. z o.o., Podgrodzie 32C, 39-200 Dębica lub telefonicznie pod numerem telefonu: 14 6828 170. Rezerwacja zostanie również automatycznie anulowana w przypadku braku zakupu motocykla w ciągu 6 miesięcy – kaucja zostanie zwrócona w terminie nie dłuższym niż 14 dni.

Masz inne pytania ?

Czy masz inne pytania lub uwagi dotyczące rezerwacji Nowego Dominara D400? Wyślij do nas wiadomość e-mail, a odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.

Nowy Dominar D400
Add to cart